Kaip tapti nariu

Bendruomenės nariu gali tapti bet kuris žmogus: gyvenantis, ar tik gimęs tiek Alytaus ar Varėnos rajonų Raitininkų kaimuose ir/ar aplinkiniuose kaimuose, ar tik turintis nekilnojamo turto Alytaus ar Varėnos rajonų Raitininkų kaimuose ir/ar aplinkiniuose kaimuose, ar tik esantis palikuonis/giminaitis žmonių gyvenusių Alytaus ar Varėnos rajonų Raitininkų kaimuose ir aplinkiniuose kaimuose, pritariantis bendruomenės tikslams: ginti bendruomenės narių interesus, gerinti gyvenamosios aplinkos ir kultūrines sąlygas. Raitininkų kaimo bendruomenė yra atvira visiems kuriems svarbus šis kraštas!

Norint tapti Raitininkų kaimo bendruomenės nariu reikia užpildyti stojimo prašymą ir sumokėti stojimo mokestį.

Prašymą galite parsisiųsti spaudžiant šią nuorodą: Stojimo į bendruomenę prašymas >>>. Užpildžius prašymą įteikite jį bendruomenės valdybos nariams, arba atsiųskite skenuotą/fotografuotą versiją el.paštu: info@raitininkai.lt.

Stojimo mokestį galite sumokėti pervedant į sąskaitą banke arba sumokėti grynais pinigais (informaciją suteiks valdybos nariai). Stojimo mokesčio privaloma tvarka nemoka arba moka savanoriškai nepilnamečiai, neįgalūs, bei pensijinio amžiaus sulaukę asmenys. Kiti nariai gali būti atleidžiami nuo stojimo mokesčio, atskiru Raitininkų kaimo bendruomenės valdybos nutarimu.

Stojamojo mokesčio dydis – 10,00 Eur (mokamas įstojant į bendruomenę / vieną kartą).

Sąskaita banke: UAB „Paysera LT“: LT87 3500 0100 1561 1005

SVARBU: Pervedant stojimo mokestį, mokėjimo paskirtyje parašykite „Stojimo mokestis“