Kalėdinės vakarienės metu perduotos padėkos už pilietiškumą ir išgelbėtą gyvybę

Mūsų bendruomenės nariai, Juozas ir Rokas Drobniai 2023 m. rugpjūčio 23 dieną važiuodami dirbti savo laukų, pastebėjo nuo Makniūnų pusės sklindančius dūmus ir nuskubėjo pasidomėti kas dega ar reikalinga jų pagalba.

Į gaisravietę atvyko jie pirmieji, pastebėjo degančią pievą ir krūmus, bei šalia gaisravietėje esantį automobilį kuris galėjo irgi užsidegti (žmogaus iškart nepamatė), paskambinę bendruoju pagalbos telefonu nr. 112  iškvietė pagalbą, puolė bandyt gelbėti automobilį, patraukiant jį iš gaisravietės, o tada pamatė ir pievoje gulintį vyrą, kuris blogai orientavosi, nes tikėtina buvo apsvaigęs nuo dūmų. Vyrą išvedė iš gaisro židinio, tuomet atvyko ir ugniagesiai iš Makniūnuose esančios jų stoties ir ėmė gesinti gaisrą.

Raitininkų kaimo bendruomenės renginio „Kalėdinė vakarienė“ metu Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus  priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Alytaus priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba  įteikė Juozui ir Rokui Drobniams padėkas „Už pilietiškumą ir išgelbėtą gyvybę“.

 

Auksės Čyžiūtės fotografijos.