Atkreipiame dėmesį, kad rytojaus renginio pradžia perkelta į 13:00val. !!!

Atkreipiame dėmesį, kad renginio pradžia perkelta į 13:00val. !!!
Visus, visus, čia gyvenančius ar gyvenusius, kurių tėvai, seneliai ar proseneliai gyveno šiame krašte ar tiesiog šiaip mylinčius mūsų kraštą kviečiame į šventę Raitininkų kaime liepos 8 dieną!
Esant geroms oro sąlygoms bandysime padaryti smagią šventę kaimo sodyboje, labiau visiems žinomoje kaip „Barysų sodyba” ( naujieji savininkai davė leidimą (y) ). Jeigu oras bus nevasariškas, šventė vyks Raitininkų seniūnijos salėje (Mokyklos g. 28, Makniūnai).
Renginį rengiame savo lėšomis ir jėgomis, todėl kaip ir pernai, taip ir šiais metais vaišės suneštinės, o linksmybės iš mūsų pačių širdžių 🙂
Šventės metu jūsų lauks linksmieji žaidimai, Alytaus apskrities policijos pareigūnai ir Amsis su kuriais pakalbėsime apie saugią kaimynystę, didžiulis batutas vaikams, Alytaus ansamblis „Romansas” vadovaujamas Danutės Bačinskienės kilusios iš Novasodų ir duetas „Romantikai”: Asta Katauskaitė ir Arūnas Zeziulevičius! Staigmeną ruošia Liepa Jankauskaitė, Motiejus Kazabuckas ir tai ne vienintelė laukianti staigmena tą dieną!
Prisiminsime, susipažinsime, pakalbėsime, pažaisime, padainuosime, pašoksime, prisivaišinsime prie suneštinių vaišių stalo!
Kas tik galite siūlykitės savo pagalbą: ar organizuojant, ar stalais, kėdėm, suolais, palapinėmis, dekoracijomis, indais, pramogomis ir t.t. Kas galite priimti dykai ar už simbolinį mokestį nakvynei iš toliau atvažiuojančius dalyvauti šventėje irgi informuokite.
Stenkitės visi visus pakviesti ir asmeniškai, kad žinia apie šventę kuo labiau pasklistų!
Jeigu atsiras abejojančių dalyvauti vien tik dėl to kad „ten visi visus pažįsta, o aš nieko nepažįstu” nuraminkite juos – šventėje visi bus draugiški ir vakare būsime patys geriausi draugai!
Dėl to, kad būtų sklandžiau viskas suorganizuota, prašome informuoti apie dalyvavimą. Taip mes žinosime, kiek stalų, kėdžių reikia ir t.t.