Sugužėjimas Raitininkų kaime 2023!

Visus, visus, čia gyvenančius ar gyvenusius, kurių tėvai, seneliai ar proseneliai gyveno šiame krašte ar tiesiog šiaip mylinčius mūsų kraštą kviečiame į šventę Raitininkų kaime liepos 8 dieną!
Esant geroms oro sąlygoms bandysime padaryti smagią šventę kaimo sodyboje, labiau visiems žinomoje kaip „Barysų sodyba” ( naujieji savininkai davė leidimą (y) ). Jeigu oras bus nevasariškas, šventė vyks Raitininkų seniūnijos salėje (Mokyklos g. 28, Makniūnai).
Renginį rengiame savo lėšomis ir jėgomis, todėl kaip ir pernai, taip ir šiais metais vaišės suneštinės, o linksmybės iš mūsų pačių širdžių 🙂
Kas tik galite siūlykitės savo pagalbą: ar organizuojant, ar stalais, kėdėm, suolais, palapinėmis, dekoracijomis, indais, pramogomis ir t.t. Kas galite priimti dykai ar už simbolinį mokestį nakvynei iš toliau atvažiuojančius dalyvauti šventėje irgi informuokite.
Stenkitės visi visus pakviesti ir asmeniškai, kad žinia apie šventę kuo labiau pasklistų!
Jeigu atsiras abejojančių dalyvauti vien tik dėl to kad „ten visi visus pažįsta, o aš nieko nepažįstu” nuraminkite juos – šventėje visi bus draugiški ir vakare būsime patys geriausi draugai!
Dėl to, kad būtų sklandžiau viskas suorganizuota, prašome informuoti apie dalyvavimą. Taip mes žinosime, kiek stalų, kėdžių reikia ir t.t.