Įvyko visuotinis narių susirinkimas

Raitininkų kaimo bendruomenė 2022 m. spalio 1 d. sukvietė į susirinkimą skirtą bendruomenės reikalams spręsti.
Susirinkimo metu buvo priimti nauji bendruomenės nariai, įvyko papildomų bendruomenės valdybos narių ir revizoriaus rinkimai. Nuo šiol Raitininkų kaimo bendruomenės valdybą sudarys šie nariai: Dovilė Jankauskienė, Juozas Drobnys, Gediminas Kašėta, Nerijus Pliauga ir Juozas Adomaitis. Bendruomenės revizoriaus pareigoms buvo išrinktas Dimitrijus Riabininas.
Buvo aptarta stojamojo ir nario mokesčio mokėjimo tvarka, susitarta ir dėl komunikacijos būdų: apie bendruomenės veiklą bus informuojama informaciniame stende, bendruomenės interneto svetainėje, bendruomenės facebooko profilyje ir facebooko grupėje.
Pristatyta vykdyta veikla ir aptarti artimiausi veiklos planai, išklausytos idėjos. Nutarta surengti šiais metais Kalėdinę vakaronę (gruodžio 30 d.) ir kitų metų vasarą (liepos 8 d.) suorganizuoti Raitininkų krašto gyventojų (esamų, buvusių, giminaičių) šventę.
Po susirinkimo bendruomenės nariai vyko iškilmingai pasodinti Raitininkų ir aplinkinių vietovių kaimų gyventojų vienybei skirtą ąžuoliuką. Susirinkimas baigėsi Drobnių sodyboje prie suneštinių vaišių stalo.